pronajem limuziny pronajem limuziny
Na této stránce vybírejte, který z námi nabízených vozů by Vám nejvíce vyhovoval.

Vhodné uplatnění pro významné události, obchodní jednání, svatby, přepravu z a na letiště, přepravu významných hostů do ČR i zahraničí.

Řidiči vozidel mají desetileté zkušenosti s přepravou osob v silničním provozu Evropy, převážně ČR, Německa, Anglie, Skotska či Irska a Itálie. Jazykové vybavení NJ - kompletně, AJ, IT - v oboru dopravy.

K pronájmu limuzíny nabízíme možnost ostrahy osob profesionálními ochránci.

pronajem limuziny
Lincoln Stretchlimousine 120

pronajem limuziny

Bílá prodloužená limuzína poskytuje největší komfort a bezpečnost jízdy. Maximální obsaditelnost tohoto vozu je 8+1 cestující. Ve výbavě tohoto vozu je samozřejmostí dvojitá klimatizace ovládaná řidičem i cestujícími. Část vozu pro cestující lze oddělit el. ovládanou průhlednou nebo neprůhlednou clonou. V salonku je k dispozici bar, audiovideo systém (TV, DVD, CD, rádio) a náladové osvětlení. Interiér je vyroben ze tmavě šedé kůže. Limuzína má v celé zadní části zatmavená skla pro soukromí cestujících.

Fotogalerie limuzíny
pronajem limuziny
Lincoln Stretchlimousine 80

pronajem limuziny

Černá prodloužená luxusní limuzína s odděleným salonkem pro 6 osob (+ 1 osoba na sedadle vedle řidiče), černá barva, klimatizace, bar s chlazenými nápoji, TV, video, CD, nezávislý audio systém. Provedení ve tmavé kůži.

Fotogalerie limuzíny
pronajem limuziny
Škoda - Superb II.

pronajem limuziny

Osobní automobil nejvyšší třídy poskytuje maximální komfort a bezpečnost jízdy. Maximální obsaditelnost tohoto vozu je 4+1 cestujících. Ve výbavě tohoto vozu je samozřejmostí dvojitá klimatizace ovládaná řidičem i cestujícími. Interiér je vyroben v kombinaci béžová kůže - semiš - dřevo. Sedačky jsou elektricky ovládané vyhřívané a klimatizované.

Fotogalerie vozu